Doprava a platba

*Objednávky vytvořené před 14:00 odesíláme tentýž den. Objednávky vytvořené po 14:00 odesíláme následující pracovní den.

Nakupte alespoň za 2500Kč a dopravu platíme my!

POZOR:

Doručení balíku je zpravidla následující pracovní den po odeslání objednávky. Pokud tedy lze předpokládat, že nebudete na dané adrese a nemáte zrovna nikoho, kdo by mohl za Vás balík převzít, doporučujeme objednat později nebo nám do poznámky připsat, jaké datum odeslání Vám vyhovuje. Rádi Vám vyjdeme vstříc.

V případě, že Vám není balík doručován do dvou dní od obdržení emailu o expedici, kontaktujte nás na čísle +420 776 605 477 nebo info@vlasy-k-prodlouzeni.cz a připravte si číslo objednávky.

Platba

 • Dobírka - zboží zaplatíte při doručení nebo vyzvednutí na výdejním místě dopravce (cena této služby je 50Kč)
 • Kartou online - okamžitá platba předem online platební kartou
 • Bankovní převod - platba přes elektronické bankovnictví (odesíláme po přijetí platby)
 • PayPal - okamžitá platba přes PayPal účet
 • Osobně na naší pobočce - možno platit hotově i kartou

Doprava

 • Zásilkovna

49Kč (+50Kč u dobírky) / +420 216 216 516 / info@zasilkovna.cz

Výdejní místa Zásilkovny jsou ideálním řešením v případě, kdy není možné předem určit, jestli budete během celého dne na jedné adrese a nechcete riskovat, že minete kurýra. Výdejní místo Zásilkovny může být prakticky jakýkoliv obchod nebo provozovna. Přímo u výběru dopravce se tedy zobrazí seznam výdejen a vy si podle vlastních možností a otevírací doby zvolíte vyhovující výdejnu. O pohybu balíku jste informování SMS a emailem a pro vyzvednutí postačí kód z SMS zprávy. Pokud si tedy balík nemůžete vyzvednout, můžete kód předat a požádat někoho o vyzvednutí. Nenechávejte prosím vyzvednutí na poslední chvíli. Děkujeme.

 • GLS / PPL / DPD kurýr

105Kč (+50Kč u dobírky) / +420 567 771 111 / info@gls-czech.com

GLS doručuje balíky běžně následující pracovní den od odeslání objednávky. Informace o dodání obdržíte formou SMS a emailu. Kurýr bude krátce před příjezdem také volat. Mějte tedy telefon prosím u sebe. Kurýři mají často přísný harmonogram a není vždy možné se na adresu tentýž den vracet. Pokud jste si balík nemohli převzít, kurýr je odvezl na depo na ParcelShop. Bližší informace zjistíte na uvedeném tel. čísle a připravte si číslo balíčku (nikoliv objednávky)

 • Česká pošta – Balík do ruky

115Kč (+50Kč u dobírky) / 800 104 410 / info@cpost.cz

Doručení balíku na adresu, kdy v případě nezastihnutí bude zásilka uložena na nejbližší možné pobočce pošty po dobu 7 kalendářních dní. Balíky jsou doručovány mezi 8:00 a 19:00. Přesný čas doručení nelze ovlivnit, nicméně ráno v den doručení zasílá ČP bližší informace SMS zprávou a emailem. Nezastihne-li vás pošťák na adrese obdržíte do schránky nebo SMS zprávou informace o uložení balíku na poště. Balík je možné vyzvednout po předložení výzvy nebo dokladu totožnosti. Výzva k vyzvednutí zásilky obsahuje také kontaktní údaje na danou pobočku pošty, kde si můžete domluvit opakované doručení a případně také prodloužení úložní doby, která je běžně 7 kalendářních dní. Tato služba je bezplatná.

 • Česká pošta – Balík na poštu

115Kč (+50Kč u dobírky) / 800 104 410 / info@cpost.cz

Tento způsob dopravy doporučujeme v případě, kdy lze očekávat, že nebudete na adrese k zastižení a vyhovuje vám vyzvednutí na pobočce pošty. Úložní doba balíků je standardně 7 kalendářních dní. Balíky je zpravidla k vyzvednutí následující den po odeslání. V případě, že si nestihnete balík vyzvednout, můžete úložní dobu prodloužit a případně lze přeposlat balík na jinou pobočku. Změny můžete provádět přes: www.ceskaposta.cz/zmenadispozice . Ke změnám při doručení je vždy nutné číslo zásilky.

 • Osobní převzetí – Brno

Objednávku je možné osobně převzít na naší pobočce v Brně a to každý všední den mezi 9:00 – 18:00 hodinou. Objednávku připravíme k vyzvednoutí zpravidla do několika desítek minut a vyzvednutí je tedy často možné i v den vytvoření objednávky. Na místě je možné platit hotově i platební kartou.

Adresa: Sibiřská 55, 62100 Brno-Řečkovice (zvoňte)
kontakt: 776 605 477 / info@vlasy-k-prodlouzeni.cz

 • Doručení do zahraničí

 • Slovensko – do 1-2 pracovních dní (kurýr GLS 150Kč, +50Kč u dobírky), do 2 pracovních dní (pošta 210Kč, +50Kč u dobírky)
 • v rámci Evropy: 3-5 pracovních dní (GLS 350Kč, pošta 210Kč)
 • mimo Evropu: 5-14 pracovních dní (pošta 210Kč)

Dobírku lze v rámci zahraničí zvolit pouze při dodání na Slovensko. V ostatních případech je nutná platba předem.