Prodloužení vlasů v Brně

Na naší pobočce v Brně Řečkovicích si můžete nechat vybrané vlasy přímo aplikovat. Nabízíme prodloužení a zahuštění vlasů permanentní metodou Tape in a nepermanentní metodou Clip in (set, pás, culík, ofina).

Jste li nováčkem v oblasti prodlužování vlasů, rádi vás celou problematikou Tape in či Clip in metod provedeme. Od výběru odstínu a délky až po aplikaci, péči, styling a případně posunování pramenů.

Prodlužování vlasů lze provádět, pokud mají vaše vlastní vlasy 15-20 cm a více.

Jak si zarezervovat termín?

Najdříve vás pozveme na bezplatnou konzultaci. Napište nám na email info@vlasy-k-prodlouzeni.cz o jakou metodu máte zájem a svůj telefonní kontakt. Kolegyně vám zavolá a domluvíte se na termínu konzultace, která trvá většinou 15 minut.
Jedině při osobní konzultaci může naše zkušená kolegyně určit, zda je pro vás vybraná metoda vhodná a kolik vlasů bude potřeba aplikovat pro požadovaný výsledek. Vybere s vámi vhodný odstín a poskytne veškeré informace (cena, doba trvání aplikace, péče, posunování pramenů, atd.)

Pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete dostavit na domluvený čas, dejte nám prosím vědět co nejdříve je to možné, klidně jen SMS zprávou.

Konzultace samotná je zcela zdarma. V případě, že si domluvíte termín, hradíte nevratnou zálohu ve výši 500Kč (pouze hotově). Pokud se z jakéhokoliv důvodu nedomluvíte na termínu aplikace, je to samozřejmě v pořádku a nic platit nebudete.

Ceník aplikace

Uvedená cena zahrnuje aplikaci jednoho balení vlasů (40 pásků/20 spojů), poradenství ohledně péče/stylingu a kompletní tištěný návod na péči.
Cena NEzahrnuje vybrané balení vlasů, protože to se může lišit délkou i gramáží. Ceny samotných vlasů najdete zde na eshopu.

Clip in - 500Kč (každá další aplikace 250Kč) plus cena vlasů

Tape in - 1500Kč (každá další aplikace 1000Kč) plus cena vlasů

*AKCE* - Přijďte s kamarádkou a obě dostanete 15% slevu na aplikaci.

U metody Tape in je každých 6 až 8 týdnů nutné spoje posunovat kvůli odrůstání vlasů. Sundání pramenů můžete samozřejmě provést doma s pomocí odstraňovače, nebo se domluvit na termínu. Kolegyně prameny sundá a do dvou pracovních dní je připraví k další aplikaci.

Sundání pramenů - 400Kč

Příprava pramenů - 400Kč*

Ceny jsou opět za jedno balení (40 pásků/20 spojů).
*Přípravou pramenů se rozumí jejich kompletní očištění od původního lepidla, ošetření ověřenou profesionální kosmetikou a aplikace nové pásky.

V případě zájmu o některou z nabízených služeb nebo jakýchkoliv dotazů pište na info@vlasy-k-prodlouzeni.cz nebo volejte na tel. +420 776 605 477.

vlasové pásky BrnoTape in prodloužení vlasů brno